KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14255607
nr 1425 5607
Oidentifierad konstnär. Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 48x57cm, yttermått inklusive ram: 53x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:22:34
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)